Ogłoszenia z Częstochowy - Gazeta Pośrednik

Lokalne ogłoszenia w najlepszym wydaniu - od 18 lat

Najpopularniejsza gazeta ogłoszeniowa w regionie.

Gazeta Pośrednik to lokalna gazeta ogłoszeniowa. Ułatwiamy kontakt między osobami chcącymi coś sprzedać, a chętnymi na te przedmioty/usługi. Początki gazety sięgają 1997 roku. Do dnia dzisiejszego wiele się zmieniło. W ciągu 17 lat zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, jesteśmy rozpoznawalną marką. Pośrednik stał się liderem na rynku lokalnych gazet ogłoszeniowych (były powiat częstochowski) pod względem sprzedawanych gazet i ilości ogłoszeń. Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy jednym z najnowocześniejszych wydawców w regionie.

Gazeta Pośrednik dostępna jest w wersji drukowanej oraz w wersji elektronicznej. Wydanie internetowe zawiera i wygląda jak wydanie tradycyjne, ale jest dostępne przez 24h na dobę. Wydanie internetowe zostało dodatkowo wzbogacone o możliwość zapoznania się szerzej z ofertą reklamodawców, poprzez link do strony reklamodawcy.

Dlaczego Pośrednik

  • możliwość dodania bezpłatnego ogłoszenia
  • lokalny zasięg, powiat Częstochowski
  • gazeta wydawana od 1996 roku
  • wydanie papierowe oraz internetowe
  • reklama w gazecie i internecie z linkiem na stronę www reklamodawcy
  • atrakcyjna cena reklam, moduł reklamowy już od 20 zł netto
1996 › POCZĄTEK NASZEJ HISTORII
1996

Numer #1

W sprzedaży ukazał się pierwszy numer naszej gazety. Miał 10 stron i format A4. Od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem w Częstochowie.

2000

Większy format, więcej stron, więcej ogłoszeń

Gazeta Pośrednik na dobre zagościła w Częstochowie. Ogłoszeń bardzo szybko przybywało, aby wszystkie pomieścić zmieniliśmy format gazety z A4 do A3 (gazetowy) oraz wprowadziliśmy dwa wydania wtorkowe i piątkowe.

2012

Kolor zastępuje pomarańcz

Przez wiele lat kolorem dominującym w naszej gazecie był pomarańcz. W tym roku postanowiliśmy przejść na wydruk pełno-kolorowy. Dzięki temu reklamodawcy w jeszcze bardziej atrakcyjny sposób mogą zaprezentować swoją ofertę. Zmianie uległy również strony, na których dostępna jest możliwość reklamy w pełnym kolorze. Reklama Częstochowa

2014

Nowoczesne wydanie internetowe gazety

Uruchomiliśmy zupełnie nowe wydanie internetowe gazety. Teraz każdy kto chce zobaczyć ogłoszenia z Częstochowy i okolic ma dostęp do naszej gazety gdziekolwiek jest. e-wydanie Pośrednika wygląda tak samo jak wersja drukowana, dodatkowo jest wzbogacone o możliwość przejścia na strony internetowe reklamodawców. Dzięki temu można poznać szerzej ofertę firmy. Rok 2014 to również odsłona nowej strony internetowej naszej gazety.

OBECNIE

R  E  K  L  A  M  A


zapisz przypominacz 2


Reklama w gazecie Pośrednik

gazeta-posrednik-zasiegOferujemy moduły reklamowe już od 20 zł. Nasza oferta reklamowa została przygotowana z myślą o mikro jak i dużych firmach. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej korzyści daje reklama długoterminowa, dlatego do 8 emisji dodajemy w prezencie nawet 4 emisje reklamy, a przy dłuższej współpracy atrakcyjne rabaty, bo zależy nam na sukcesach sprzedażowych naszych reklamodawców. 

Pełna oferta reklamowa wraz z cennikiem - reklama gazeta Pośrednik 

Zapraszamy do współpracy. 

  

Dlaczego warto reklamować się w gazecie Pośrednik ?

 lokalny zasięg

 reklama w gazecie i internecie z linkiem na Twoją stronę www

 atrakcyjna cena, moduł reklamowy już od 20 zł netto

 bardzo atrakcyjne rabaty przy większej ilości emisji

     oraz wiele wiele więcej